Şubelerimiz

Mimaroba VIP Şubesi

Güzelce Şubesi

Foto Galeri

Dr. Hasan Akgün Ziyareti

Güzelce Şubesi

Mutlu bir yaşamın vazgeçilmez temel koşulu sağlıklı olmak ve bunu devam ettirmektir.

Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezimiz bu bilinçle 2013 yılından bu yana sağlık  ve bakım sektöründe faaliyet göstermektedir.

Ay Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi;  İstanbul Avrupa Yakasında, Büyükçekmece ilçesinde, 5150 m2 arazi üzerine kurulu olup 12 tripleks villadan oluşmaktadır. Her villanın kendine ait ortak yaşam alanı bulunmaktadır. Binalarımızda asansör ve tekerlekli sandalye rampaları mevcuttur. Huzurevi ve Bakımevi olarak iki bölümden oluşan kuruluşumuz 157 kişi kapasitelidir ve kompleksimiz 4500 m2 kapalı alana sahiptir. Sekiz tekli villadan oluşan binalarımızda huzurevi hizmeti verilmektedir. Bu villalarımızda odalarımız tek ve iki  kişilik olarak dizayn edilmiştir. 20 ile 30 metrekare arası genişlikteki huzurevi odalarımızda odaya özel  banyo ve tuvalet  bulunmaktadır. Deniz manzaralı odalarımızda konuklarımıza otel konforunda  hizmet sunmak amacıyla; mini bar, tv, elbise dolabı ve komodin tefrişatı bulunmaktadır. Konuklarımız istedikleri takdirde odalarımıza kendi ihtiyaç ve zevklerine uygun eşyalarıyla yerleşebilmektedir. Altı villamız çeşitli hastalıklar nedeniyle ağır derecede bakıma ihtiyaç duyan özel bakım yaşlıları için tahsis edilmiştir. Bu binalarda sağlık ve bakım elemanı sayısı ihtiyaca orantılı artırılmıştır ve tefrişatı kişilerin daha rahat hizmet alabilmeleri için özel olarak dizayn edilmiştir. Kuruluşumuzun havuzu, yürüyüş parkuru ve peyzajı her yıl yenilenen geniş bir bahçesi bulunmaktadır.

Ay Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi  olarak amacımız; değerli konuklarımızı ailemizin bir üyesi olarak kabul edip, onlara profesyonel  bakım ve sağlık hizmetleri sunmaktır. Şeffaf ve hesap verilebilir hizmet anlayışıyla, kuruluşumuzda verdiğimiz hizmetler 7 gün 24 saat  konuklarımızın aile üyeleri tarafından  kamera sistemi ile takip edilebilmektedir.

Özel Ay  Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi E-5 ulaşım yoluna 200 metre mesafede olup, şehir merkezi ve hava limanına yaklaşık 23 KM mesafededir.  Özel araç ya da toplu taşıma araçlarıyla ulaşımı kolaydır. Kurumumuz Silivri ve Büyükçekmece Devlet Hastanelerine 15 dakika uzaklıkta olup, ihtiyaç halinde bir çok özel hastaneye yakın konumdadır.  Hastane iş ve işlemlerimiz öncelikli olarak devlet hastanelerinde yapılmakta, refakatçi personel eşliğinde gerçekleştirilen mobilizasyonlar mümkün olduğu takdirde  kurum aracımız ile sağlanmaktadır.

Güzelce Yaşam Evimiz

Odalarımız

HEMEN ARA
WHATSAPP