Şubelerimiz

Mimaroba VIP Şubesi

Güzelce Şubesi

Foto Galeri

Dr. Hasan Akgün Ziyareti

Mimaroba VIP Şubesi

Mutlu bir yaşamın vazgeçilmez temel koşulu sağlıklı olmak ve bunu devam ettirmektir.

Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezimiz bu bilinçle 2013 yılından bu yana sağlık  ve bakım sektöründe faaliyet göstermektedir.Kuruluşumuz faaliyet alanını genişleterek Ay Huzurevi Mimaroba VIP şubemizi hizmetinize sunmuştur.

Ay Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi Mimaroba VIP şubemiz;  İstanbul Avrupa Yakasında, Büyükçekmece ilçesinde E-5 karayolu üzerinde Mimaroba mevkiinde bulunmaktadır.1500 m2 alan üzerine kurulu olup, 5kattan oluşmaktadır. Huzurevi ve Bakımevi olarak 81 kişi kapasitelidir.Merkezimiz3700 m2 kapalı alana sahiptir. KurumumuzYeni  Büyükçekmece Devlet Hastanesine 450 metre uzaklıkta olup, ihtiyaç halinde birçok özel hastaneye yakın konumdadır. 

Odalarımız tek ve iki kişilik olarak tasarlanmıştır.20 ile 34metrekarearası odalarımızdaotel konforunda  hizmet sunmak amacıyla; mini bar, televizyon, klima, özel ışıklandırma sistemi merkezi havalandırma sistemi ve her odaya özel banyo tuvalet bulunmaktadır.Ortak alanımız konuklarımızın konforlu ve kaliteli hizmet sunulacak biçimde tasarlanmıştır.Kuruluşumuzda ayrıcakafeterya, etkinlik salonu ve sinema salonumuz bulunmaktadır.

Kuruluşumuzda çeşitli hastalıklar nedeniyle ağır derecede bakıma ihtiyaç duyan palyatif bakım hastalarına  bakım ve sağlık hizmetisağlamak amacıyla;hasta başı oksijen sistemi, hasta başı monitörü ve yoğun bakım yatağı ekipmanları kurulmuştur. Fizyoterapisteşliğinde   fizik tedavi hizmetininde bulunduğu kuruluşumuzda nöroloji uzmanı, psikiyatri uzmanı, dahiliye uzmanı, pratisyen hekim müdahaleleriyle genel rehabilitasyon, geriatrik rehabilitasyon, ortopedik rehabilitasyon ve nörolojik rehabilitasyon hizmeti sağlanması amaçlanmaktadır.

Ay Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi Mimaroba VIP şubesi olarak  olarak amacımız; değerli konuklarımızı ailemizin bir üyesi olarak kabul edip, konuklarımıza profesyonel  bakım ve sağlık hizmetleri sunmaktır. Sağlık Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı mevzuatları çerçevesinde tıp etiği ve insani değerlere bağlı kalarak, insan onuruna yakışır hizmet sunmayı hedefleyen kuruluşumuzda, bakım ve sağlık hizmetinden faydalanan konuklarımızın yüksek yararı gözetilmektedir. Kuruluşumuzdan hizmet alan her bir konuğumuz için, sosyal hizmet uzmanı, psikiyatri uzmanı, nöroloji uzmanı, dâhiliye uzmanı, pratisyen hekim, hemşire ve yaşlı bakım teknikerlerinden oluşan bir ekiple kişiye özel bakım planı oluşturulmaktadır.Kuruluşumuzda verdiğimiz hizmetler 7 gün 24 saat  konuklarımızın aile üyeleri tarafından  kamera sistemi ile takip edilmektedir.

Mimaroba VIP Yaşam Evimiz

Odalarımız

HEMEN ARA
WHATSAPP