KURUMSAL

Hakkımızda

Kadromuz

Kurucu Müdür Mesajı

Vizyon & Misyon

Bakım Standartlarımız

Psiko Sosyal Destek

Fizik Tedavi

Kurucu Müdür Mesajı

Kurucu Müdür

Evimize hoş geldiniz

Ay huzurevi ve yaşlı bakım merkezi, bakım ve sağlık hizmetlerine gereksinim duyan  bireylere hizmet vermek üzere kurulmuştur. Merkezimiz, yurtdışında benzer kuruluşların çalışma modellerini incelemiş, sağlık ve bakım alanında yetkin uzmanlarla çalışarak edindiği deneyimleri, ülkemiz koşullarına adapte  ederek, özgün uygulamalarla hizmet politikalarını düzenlemiştir.

Sağlık Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı mevzuatları çerçevesinde tıp etiği ve  insani değerlere bağlı kalarak,  insan onuruna yakışır hizmet sunmayı hedefleyen kuruluşumuzda, bakım ve sağlık hizmetinden faydalanan konuklarımızın yüksek yararı gözetilmektedir. Kuruluşumuzdan hizmet alan her bir konuğumuz için, Sosyal hizmet uzmanı, psikiyatri uzmanı, nöroloji uzmanı, dahiliye uzmanı, pratisyen hekim,  hemşire ve yaşlı bakım teknikerlerinden oluşan bir ekiple  kişiye özel bakım planı hizmeti oluşturulmaktadır.

 

Sağlık ve bakım sektöründe tecrübeli çalışanlarımız,ekibimize katılmadan önce detaylı bir mülakat ve sorgulama sürecinden geçirilmektedir. Personellerimize düzenli olarak hizmet içi eğitim verilmektedir ayrıca personellerimiz düzenli olarak  sağlık taramasından geçirilmektedir.

 

Kontrol mekanizmalarımızı, sizleri ve çalışanlarımızı bir an dahi yalnız bırakmayacak şekilde oluşturduk. Kuruluşumuzdan hizmet alan konuklarımızın yakınları, büyüklerimizin genel sağlık ve moral durumları hakkında sürekli olarak bilgi alabilmekte, isteklerini bizlere iletebilmektedir.  Yönetici kadromuz bizzat hizmet takibinde bulunmakta, kuruluşumuzdan hizmet alan büyüklerimizin isteklerini yerine getirip,  ihtiyaçlarının gereğince karşılanmasını sağlamaktadır. Hizmetimizin temel esası; Sizlere, ailenizin bir üyesi gibi  ilgi ve sevgiyle  hizmet sunmaktır. Büyüyen ailemize katıldığınız için teşekkürlerimi sunarım.

Tekrar hoş geldiniz.

Saygılarımla.

 

Fatih Kemal AYDOĞAN 

HEMEN ARA
WHATSAPP